Kūrybos erdvių rezervacija logo

Kūrybos erdvių rezervacija

Darbo valandos

Gedimino pr. 51, Vilnius, Vilnius

Paslaugos

Rezervuoti

1 valandos rezervacija

. Trukmė:1 h·
Rezervuoti

2 valandų rezervacija

. Trukmė:2 h·

Erdvės

Apie mus

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka yra visiems vartotojams prieinama nacionalinė kultūros įstaiga, veikianti informacijos sklaidos, kultūros, mokslo ir švietimo srityse, vykdanti bibliotekų veiklą ir pagal kompetenciją užtikrinanti valstybės informacijos politikos įgyvendinimą.
DĖMESIO!
Dėl renginių organizavimo Kino salėje paklausos pasikeitė šios erdvės eksploatavimo tvarka, todėl nebėra galimybių jos nemokamai rezervuoti asmeniniams poreikiams. Maloniai kviečiame ateiti į bibliotekoje organizuojamas viešas kino peržiūras, susitikimus su filmų kūrėjais ir dalyvauti kituose nemokamuose renginiuose.
Jeigu norite Kino salėje, Muzikavimo erdvėje ar Meno erdvėje organizuoti savo renginį, kreipkitės el. paštu ginta.mileriene@lnb.lt arba tel.: (8 5) 239 8522, (8 683) 44756 (I–IV 8–17 val., V 8–16 val.) – suteiksime jus dominančią informaciją ar rezervuosime patalpas. Prašome pirmiausia susisiekti nurodytais kontaktais ir rezervuotis erdvę, po to el. paštu atsiųsti užpildytą prašymą. Daugiau informacijos: https://www.lnb.lt/paslaugos/parodos-ir-renginiai/erdviu-renginiams-nuoma

Darbo valandos

Atšaukimo politika

Atsiliepimai

    Adresas

    Vystykite savo prekės ženklą su Setmore